Terazi Burcu Mart 2018

Terazi Burcu Mart 2018

Terazi Burcu Mart 2018 İş

Sevgili Terazi burcu, Mart 2018'in gelmesiyle beraber kendinize iş ve kariyer hayatınızla ilgili konularda biraz daha çeki düzen vereceksiniz. Kendinizi başarısız veya istediklerini elde edemeyen birisi olarak görmenizin en büyük nedeni beklentilerinizi olması gerektiğinin de üstünde tutuyor ve herhangi bir işe başlarken o işten fazla emin olmanızdan kaynaklanmakta. Adım adım ilerlemeniz sizin açınızdan çok daha iyi olacaktır.

Mart 2018 sürecinde birlikte iş yaptığınız kişi veya kişilerle bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapacaksınız. Üstünüz olan kişiler sizin performansınızdan pek de memnun değil Terazi burcu. Gerçekleri duymak biraz olsun keyfinizin kaçmasına neden olabilir. Birlikte iş yaptığınız kişilerin size olan güvenleri çok yüksek. Ufak tefek atışmaların sebebi de tam olarak bundan kaynaklanıyor. Size düşen görev işinizi tam yapmak ve sizden beklenilen performansı ortaya koymak.

Terazi Burcu Mart 2018 Aşk

Terazi burcu, Mart 2018'de aşk ve ilişki hayatınızda uzun süredir olmadığınız kadar keyifli olacaksınız. Siz, birlikteliğiniz için elinizden geleni yaptığınıza eminsiniz ancak karşınızdaki kişiden tam olarak aynı davranışı göremediğinizi düşünüyorsunuz. Peki, iç dünyanızda bu tarz sorunların büyümesine izin vermek yerine ilişki içerisinde olduğunuz kişiyle her şeyi açık ve net konuşmayı denediniz mi?

Burcunuzun özelliklerinden dolayı patlama noktasına gelene kadar her şeyi içinizde biriktirmeyi tercih ediyorsunuz ancak sonrasında yaptıklarınız belki de karakterinizin yanlış değerlendirilmesine neden oluyor. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda içinize atmayı bir kenara bırakır ve yapıcı yönünüzü birlikteliğinize yansıtırsanız belki de daha az zorlanırsınız.

Terazi burcu, Mart 2018'de birlikteliğinizin eğer ki çıkmaza girdiğini düşünüyor ve sürekli aklınıza ayrılık gibi bir seçenek geliyorsa hem partnerinizin hem de sizin kendinize zaman ayırmanız geldi demektir. Yalnız olan Terazilerin kafaları oldukça rahat. Fırsatların birini değerlendirirken diğerini ellerinin tersiyle itiyorlar. Kendinize göre doğrularınız var Terazi burcu. Sonuç olarak, Mart 2018'den keyif alacaksınız.

Terazi Burcu Mart 2018 Sağlık

Terazi burcu, Mart 2018'de sağlığınız ve sıhhatinizle ilgili sürekli denemeler içerisinde olacaksınız. Fiziksel olarak kendinizi belirli ölçülerde değiştirebileceğinizi siz de çok iyi biliyorsunuz ancak bunu vücudunuzun dengesini bozmadan yapmalısınız. Dikkatsiz davranışlarınız ağrılarınızın meydana gelmesine neden olmakta. Bu konuda çok fazla tecrübe sahibi olsanız da bir şeyler yapmaktan kaçınıyorsunuz.

Terazi Burcu Mart 2018. Terazi Burcu Mart 2018 Yorumu. Terazi Burcunun Mart ayı burç yorumları nedir? Mart 2018 Terazi Burcu Burç Yorumu
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!