Terazi Burcu Kadını Burç Uyumu

Terazi burcu kadını ve koç erkeği aşk uyumu

Terazi burcu kadınının ve Koç burcu erkeğinin birçok ortak özelliği vardır. Hemen hemen aynı zevkleri ve görüşleri taşırlar. Bu nedenle uyum konusunda pek sıkıntı yaşamayacaklardır. Terazi burcu kadını duygusal ve uyumlu bir yapıya sahip olmasıyla bu duruma olumlu etkilerde bulunur. Bu ilişkide sorunlar genel olarak Koç burcu erkeğinden kaynaklanabilir. Biraz fedakarlık ile uzun süreli birliktelik söz konusu olabilir.

Terazi burcu kadını ve boğa erkeği aşk uyumu

Terazi burcu kadını ve Boğa burcu erkeği arasında uyumlu birliktelik söz konusudur. Her zaman mutlu olmayı ve her anlamda uyumlu olmayı başarırlar. Birlikteliklerinin güzel ve heyecan verici olacağını söylemek gerekir. Hem sevgililik zamanları, hem de evlilik zamanları oldukça güzel geçer. Mutlu olma ihtimalleri çok yüksektir.

Terazi burcu kadını ve ikizler erkeği aşk uyumu

Terazi burcu kadını ve İkizler burcu erkeğinin birlikteliği her anlamda ilginç ve ilgi çekici olacaktır. Aşk hayatlarının çekici olma ihtimali çok yüksektir. Birlikte oldukları süre boyunca, birbirlerinin olumsuz yönlerinde uzun süre tartışma yaratmazlarsa mutlu olabilirler. Aralarındaki aşk tutkuya dönüşebilir. Uzun süre devam eden birlikteliklerini evlilik ile taçlandırabilirler.

Terazi burcu kadını ve yengeç erkeği aşk uyumu

Terazi burcu kadını ve Yengeç burcu erkeğinde sorunlar ön planda olmayacaktır ve mutlu olma ihtimalleri oldukça yüksektir. Aşk hayatları son derece çekici, güzel ve eğlenceli olabilir. Uyum sorunu yaşamaları çok düşük bir ihtimaldir. Bu ikili evliliğe adım atmaya karar verirse uzun süre düşünmelidir. Söz konusu evlilik olduğunda, aralarındaki güzel ilişki bozulabilir. Evliliğe adım atmaya karar vermedikleri sürece, gerçekten güzel bir ilişkiye sahip olabilirler.

Terazi burcu kadını ve aslan erkeği aşk uyumu

Terazi burcu kadını ve Aslan burcu erkeği arasında güzel bir ilişki olabilir ancak bu birlikteliğin çaba ve fedakarlık isteyeceğini söylemek gerekir. Çaba ve fedakarlık olmadığı sürece mutlu olma ihtimalleri oldukça düşüktür. Eğer çaba gösterirlerse, son derece mutlu ve her ikisini de tatmin eden birlikteliğe sahip olabilirler. Uzun süreli birliktelik istiyorlarsa, kendilerini dizginlemeleri gerekir.

Terazi burcu kadını ve başak erkeği aşk uyumu

Terazi burcu kadını ve Başak burcu erkeği sürekli sorunlar yaşamaya hazır, sıkıntıları ve tartışmaların yoğun olduğu bir ilişki yaşayabilir. Sürekli mücadeleci olmak, bir zaman sonra iki tarafı da yoracaktır. Sevgililik zamanlarda ufak tefek sorunlar göz ardı edilebilir ancak ciddi bir birlikteliğe, yani evliliğe adım attıklarında bu durum değişecektir. Evliliğe atacakları adım, mutsuz olmalarına neden olabilir.

Terazi burcu kadını ve terazi erkeği aşk uyumu

Terazi burcu kadını ve erkeği hemen hemen aynı özelliklere sahiptir. Düşünce yapısı olarak, duygusal olarak ve romantik olarak birbirlerinin aynısıdırlar. Aşk hayatlarında uyum sorunu gibi bir dertleri olmaz. Birbirlerine hemen uyum sağlarlar. Ancak bu ikili birlikte uzun yıllar olmak istiyorsa, birbirlerini iyi tanımalıdır. Yanlış adımı birlikte atabilirler, bunun nedeni ise çok uyumlu olmalarıdır. Dikkat etmeleri gerekir.

Terazi burcu kadını ve akrep erkeği aşk uyumu

Terazi burcu kadını ve Akrep burcu erkeği güzel birliktelik kurmaya aday ikilidir. Aşk hayatları gerçekten heyecan verici ve güzel olabilir. Maceralı ve tutkulu bir aşka sahip olabilirler. Ancak şunu söylemekte fayda vardır; bu ikilinin birlikteliğinde fırtınalar hiç eksik olmaz. Uzun sürede birliktelikleri mutsuzlukla sonlanabilir. Terazi kadını ve Akrep erkeği çaba gösterdiği sürece mutlu olacaktır.

Terazi burcu kadını ve yay erkeği aşk uyumu

Terazi burcu kadını ve Yay burcu erkeği uzun süreli bir aşk hayatına sahip olmayacaktır. Bu ikilinin birlikteliği kısa süreli olacaktır ancak kısa sürede gerçekten çok mutlu ve eğlenceli zamanlar geçirebilirler. Yine de çaba gösterdikleri sürece birliktelikleri uzun süreli ve mutluluk dolu olabilir. Uyum ve anlaşma çok önemlidir.

Terazi burcu kadını ve oğlak erkeği aşk uyumu

Terazi burcu kadını ve Oğlak burcu erkeği ortada süren birlikteliğe sahip olur. Uyumu yakalamaları için biraz çaba sarf etmeleri gerekir. Bu iki burcun insanı, birbirlerini değiştirmeye çalışmamalıdır. Aksi halde mutsuz ve başarısız bir ilişkiye sahip olurlar. Uzun sürelide olabilecek, kısa sürelide olabilecek bir ilişkidir.

Terazi burcu kadını ve kova erkeği aşk uyumu

Terazi burcu kadını ve Kova burcu erkeği uyumlu ve güzel bir birliktelik yaşayabilir. Aralarındaki aşk her zaman için tutkulu ve iki taraf içinde heyecan verici olacaktır. Son derece mutlu ve huzurlu olabilirler. Sevgili oldukları zaman içerisinde birbirlerine tutku ile bağlılarsa, evliliğe de adım atabilirler. Evlilik hayatlarında da başarıyı yakalayabilirler.

Terazi burcu kadını ve balık erkeği aşk uyumu

Terazi burcu kadını ve Balık burcu erkeği aşk hayatında uyumu yakalayamaz. Birkliktelikleri daima sorunlu olacaktır. Tartışma içerisinde devam eden birliktelik uzun süre devam etmeyek ve iki taraf içinde üzüntülü sonlanma olacaktır. Bu iki burcun insanı, birbirlerinden farklı karakter sergiler.

Terazi burcu kadını burç uyumu. Terazi burcu kadının diğer burçlarla uyumu, aşk ve burç uyumları.