Terazi Burcu Kadını Aşk

Terazi Burcu Kadını Aşk

Terazi burcu kadını söz konusu aşk hayatı olduğunda tam bir dişidir. Güzel, çekici ve hoş bir kadındır. Aşk söz konusu olduğunda birçok burcun kadını, Terazi burcu kadını ile baş edemez. Çok yönlü özellikleri vardır, dolu, dolu bir sevgiye sahiptir. Rahat ve güzelliklerle dolu bir kadındır. Aşk hayatının dolu dolu sevgi ile geçmesini ister. Ayrıca çok çekicidir ve kendisi de bu özelliğinin farkındadır. Çevresindeki insanlara hayranlık uyandırır ve bunu yaparken de oldukça zevk alır.

Terazi burcu kadınının aşk hayatı

Terazi burcu kadını, burcunun erkeğine göre paraya önem veren bir tiptir. Parasal gücü yüksek olan erkeklerden hoşlanır. Güzelliklere para ile sahip olunacağını bilir. Cimri değildir ve aksine oldukça cömerttir. Terazi burcu kadını aşk hayatında zekadan çok duyguya önem verir. Zaten kendisi de oldukça duygusal bir yapıya sahiptir.

Aşık olduğu zaman her şeyiyle partnerinin olur. Son derece bağlanır ve sadık davranır. Kolay kolay aşık olmaz ve bu konuda fazla dikkatli davranır. Bunun için uzun uzun düşünür. Partnerinin rahat ve huzurlu olması için oldukça fedakar davranışlarda bulunur. Oldukça kırılgan bir yapıya sahiptir ve ihmal edildiğini düşünürse kırılır.

Terazi burcu Kadını aşk. Terazi burcu Kadınınınn aşk hayatı, sosyal ilişkileri.