Terazi Burcu Erkeği

Terazi Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Terazi burcu erkeği fiziksel olarak çekici bir görünüme sahiptir. Genel olarak uzun boyludurlar ve vücutları orantılıdır. Ancak kilo almaya meyilli olmalarından dolayı bazı Terazi burcu erkeğinde bu durum değişim gösterebilir. Saçları genellikle dalgalı ve parlaktır. Küçük buruna ve göz yapısına sahiptir. Genellikle dolgun dudaklı ve biçimli ağız yapısı vardır.

Terazi burcu erkeğinin genel olarak ince yüz hatlarına ve parlak ten rengine sahiptir. Terazi burcu erkeğinin kıyafet konusunda çok seçici olduğunu belirtmek gerekir. İyi giyinir ve kendisine yakışanı tercih eder. Modayı takip eder ya da kendi tarzını kendisi yaratır. Aşırıya kaçan giyim tarzları yoktur.

Terazi Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Terazi Burcu Erkeği: Terazi burcu erkeğini öncelikle kararsızlık ile anlatabiliriz. Hayatının her alanında aşk olsun, iş olsun, özel hayat olsun, alışveriş olsun ve aklınıza gelebilecek her şeyde kararsız bir kişiliğe sahiptir. Aslında bu durum kimi zaman başarılı olmasını, kimi zamanda başarısız olmasına neden olabilir. Bir yemeğe gittiğini ve menüde birçok seçenek olduğunu düşünün, karar vermesi oldukça uzun sürecektir.

Terazi Burcu Erkeği

Terazi burcu erkeği her zaman yumuşak kalpli, yumuşak huylu ve iyimser bir kişiliğe sahiptir. İnsanları kırmak, yapacakları en son şeydir. Kendisi kırılsa dahi, insanlara karşılık verip kırmayı düşünmez. Hâl böyle olunca kalbi kırık gezen birçok Terazi burcu erkeği vardır. Ancak bu durum uzun sürmez, kendisini toplamayı iyi bilir. Onun uzun süre mutsuz olduğunu görmek imkansızdır. Yine de o konu hakkında düşünmeye devam edebilir.

Terazi burcu erkeği son derece duygusal ve neredeyse tüm burçlar arasında en romantik erkektir. Kimse onun romantik olmadığını iddia edemez. Yaptıkları her hareket romantizme ve duygularına göredir. Sert çıkışları olmayan, ılımlı ve yumuşak davranışları olan, herkes tarafından beğenilen bir erkektir. Onunla tartışan ve anlaşamayan insan çok ama çok azdır. Herkes ile uyumlu olmasını bilir. Kimseyi kolay kolay davranışları ile yargılamaz.

Terazi burcu erkeği yalan söylemekten ve yalan söylenmesinden hoşlanmaz. Zaten yüz yüze iken, Terazi burcu erkeği yalan söylemeyi başaramaz. Ne söyleyeceğini bilemez ve unuturlar. Ancak hayati meselelerde, yalan söylemek zorunda kaldığı durumlarda yalan söyleyebilirler. Ancak bu durum daima içlerini kemirir. Dürüstlük onlar için çok önemlidir. Kendisi ne kadar dürüst ise, karşısındaki insanlardan da aynı davranışı bekler. Yalan söyleyen insan, kolayca Terazi burcu erkeğinin gözümden düşer.

Terazi burcu erkeği her zaman meraklıdır. Bir konu hakkında en ince detaylara bile sahip olmak ister. Hisleri oldukça kuvvetlidir. Hisleriyle birçok konuyu çözüme kavuşturabilir. Tüm burçlar arasında hislerini Terazi burcu erkeği kadar iyi kullanan başka bir burç pek yoktur. Her zaman öğrenmeye açık bir kişiliği vardır ancak kolay sıkılan bir yapıya sahip olması, bu konuda zaman zaman sıkıntılar yaşamasına neden olabilir.

Terazi burcu erkeği son derece iyi konuşur. Konuşma tarzı ve kelimeleri özenle seçmeleri sonucunda insanları kolaylıkla etkileyebilirler. Terazi burcu erkeğinin konuşarak ikna edemeyeceği, etkileyemeyeceği insan çok azdır. İnsanlar onun büyülü dünyasında kendisini kaybolmuş bir şekilde bulabilir. Ayrıca Terazi burcu erkeği özgürlüğüne düşkündür ve kısıtlanmaktan hoşlanmazlar. Yapmak istediği bir şey varsa mutlaka yaparlar.

Terazi Burcu Erkeği hayatını sakin ve huzurlu bir şekilde yaşamak ister. Kavgalı ortamlarda bulunmaktan nefret ederler. Her olumsuzluğu içine atar. Huzur, hayatları boyunca aradıkları bir şeydir. Duygusal iniş, çıkışlar Terazi burcu erkeğini kafa olarak yoran bir durumdur. Terazi burcu erkeği daima düzenli ve temiz olmak ister. Son derece bakımlı bir erkektir. Kendisi nasılsa, çevresindeki insanlarında öyle olmasını ister.

Terazi burcu erkeği arkadaşları tarafından sevilen bir tiptir. Karşısındaki insanı uzun süre dinlemesini ve hoş sohbet etmesini bilir. Son derece rahat bir kişiliğe sahiptir. Sanatsal bir ruha sahiptir. Aslında sanat ile uğraşan birçok Terazi burcu erkeği vardır. Sanatla uğraşmasalar bile, sanatsal ruhlarından hiçbir şey kaybetmezler. Arkadaşları onlar için çok önemlidir. Onların düşüncelerine değer verir. Birlikte düşünceler içine girerler. Terazi burcu erkeği hassas bir kişiliğe sahiptir. Hayatında sert ve kavgacı insanlar bulmak nerdeyse imkansız bir durumdur.

İnsanlar Terazi burcu erkeğini kolayca tanıdığını düşünebilir. Aslında kimse bu durumdan bu kadar emin olmasın. Terazi burcu erkeğini çözmek ve yeterince tanımak tecrübe ister. Terazi burcu erkeği oldukça açıl bir kişiliğe sahip olsa da bu durum hiç kolay değildir. Zaman zaman kestirilemeyen davranışlar sergiler. Kesin olan şudur ki, Terazi burcu erkeği ufak bir gülümseme ile insanların başını döndürebilir.

Terazi burcu erkeği daima bu kadar tatlı ve sevimli olmayabilir. Unutulmaması gereken bir özelliği vardır. O, Terazi burcudur ve her şeyi tartmak, olumlu ya da olumsuz yönünü keşfetmek ister. Bu nedenle çoğu zaman düşünceli görünebilir. Böyle anlarda zamana ihtiyacı olan bir erkektir. Terazi burcu erkeğinin her zaman adaletli olduğunu unutmamak gerekir. Adaletsizliğine karşı duruşu ile dikkat çeker. Bu konuda uzun tartışmalara girmekten asla çekinmezler.

Terazi burcu erkeği için ev hayatı ve ailesi çok önemlidir. Ne kadar çok sosyal bir kişiliğe sahip olsa da, ev hayatına daima değer verir. Haddinden fazla dışarıda vakit geçirmek, ailesinden uzak kalmaktan nefret eder. Ailesinde ki herkese karşı nazik, kibar ve saygılı davranır.

Terazi Burcu Erkeği Aşk

Terazi Burcu Erkeği Aşk

Terazi burcu erkeği aşk hayatında oldukça hareketli bir hayata sahiptir. Hem aşık olmak ister, hemde kısıtlanmaktan hoşlanmaz. Özgürlüğüne son derece düşkündür. Kendisini fazla kısıtlamayacak ancak sürekli ilgi gösterecek bir partner ister. Terazi burcu erkeğinin aşk hayatında sonuna kadar romantik ve duygusal olduğunu söylemek gerekir. En harika anları partneri ile yaşamasını iyi bilir. Bu tarz özelliklerinden dolayı dayanılmaz bir erkektir.

Terazi burcu erkeği aşk hayatında asla yalnız kalmaz. Hareketli bir aşk hayatına sahip olsa da, doğru kişiyi bulduğuna inanırsa hayatın anlamını da bulurlar. Terazi erkeği her zaman için sonsuz aşkını sunmaya hazırdır. Terazi erkeği bir kadın ile birlikte olmak istiyorsa kolay kolay pes etmez. Ancak o kişiye aşık değilse elde ettikten sonra kolaylıkla bıkabilir. Aşık olduğunda son derece kıskanç olduğunu söylemek gerekir.

Terazi burcu erkeğinin olumlu özellikleri

Terazi burcu erkeğinin olumlu özellikleri arasında; en önemli olanı uyumlu olması ve adaletli olmasıdır. Dengeli bir erkektir. Büyüleyici bir kişiliğe sahiptir, duygusal, karizmatik ve hırslıdır. Terazi burcu erkeğinin göze çarpan diğer olumlu özellikleri ise sanatçı ruhlu, idealist, entelektüel, nazik ve sevgi dolu olmasıdır.

Terazi burcu erkeğinin olumsuz özellikleri

Terazi burcu erkeğinin olumsuz özellikleri arasında; en dikkat çekici olanı kararsız olmasıdır. Zaman zaman aşırı kıskanç olabilir. Tembel, her işe karışan, eleştirici ve yüzeyseldir. Kolay etki altında kalıyor olması bir diğer olumsuz özelliği olarak dikkat çeker.

Burçlarla uyumu

Kova burcu kadınıyla uzun süreli birliktelik kurabilir ve karşılıklı güveni sağlayabilirler. Mutluluğu yakalama şansları oldukça yüksektir. Terazi burcu erkeği, Yay ve İkizler burcu kadınıyla eğlenceli, maceralı ve renkli bir ilişkiye sahip olabilir. Fiziksel ilişkilerinde uyumu yakalayacağı ideal partner ise, Koç burcu kadınıdır.

Nasıl kadınlardan hoşlanır?

Terazi Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır

Terazi burcu erkeği kontrolü elinde bulunduran, sorumluluklarının farkında olan, umursamaz bir şekilde davranmayan, kendisine uyum sağlayan ve paylaşımlarında samimi olan kadınlardan hoşlanır. Adımlarını dikkatli atan kadınlar, Terazi burcu erkeğinin dikkatini çeker ve ondan etkilenir. Terazi burcu erkeğinin güzel olan her şeye karşı düşkünlükleri vardır. Bu nedenle güzel bir kadından hoşlanmaması neredeyse imkansız demektir.

Nasıl etkilenir?

Terazi Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Terazi burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız pasif bir kadın olmanız gerekiyor. Yani onu yöneten taraf siz olmamalısınız. Terazi burcu erkeğini zaman zaman överek etkilemeyi başarabilirsiniz. Görgü kurallarına önem veren Terazi erkeği, buna önem veren ve uygulayan kadınlardan etkilenir. Fiziksel olarak ne kadar güzel olsanız da, görgü kurallarına önem vermiyorsanız etkilemeyi asla başaramazsınız. Size güvenmesini sağlayın, uyumlu, sakin ve sessiz olmalısınız.

Nelerden hoşlanır?

Terazi burcu erkeklerini sanata olan ilgileri çok fazldır ve bu konuda bilgili olmaktan, araştırmaların içerisine girmekten, aktivitelerde bulunmaktan aşırı derece hoşlanır. Müzik, hayatlarının büyük bir bölümünü kaplar ve hoşlarına giden her türlü müziği dinlemekten hoşlanırlar.

Hediye seçimi

Terazi burcu erkeğine hediye almak istiyorsanız, bu durumda müzik dinlemeyi ne kadar çok sevdiğini göz önünde bulundurun. Dinlemekten hoşlandığı sanatçının konserine bilet veya yeni çıkmış albümünü hediye edebilirsiniz. Müzik dinlemesi için yeni bir kulaklık, müzik çalar ya da haporlör alabilirsiniz. Ayrıca yeni ve etkileyici bir parfüm hediye edebilirsiniz. Ayrıca Terazi burcu erkeğine yeni çıkmış bir tablet de alabilirsiniz.

Terazi burcu erkeği. Terazi burcu erkeğinin fiziksel ve genel özellikleri. Olumlu ve olumsuz yönleri. Burçlarla uyumu, nelerden hoşlanır? nasıl kadınlardan hoşlanır, nelerden etkilenir.