Terazi Burcu Erkeği Aşk

Terazi burcu erkeği son derece zevkli bir kişiliğe sahiptir. Güzel olan her şeyden hoşlanır. Hem kendisinin hem de karşısındaki insanın hislerine fazlaca değer verir. Yalandan nefret eder olabildiğince dürüst olmaya çalışır. Hoş, iyi niyetli ve kibar bir erkektir. Aşk hayatında verdiği sözleri yerine getirmeye çalışır. Kendisi nasıl davranıyorsa karşısındaki insandan da aynı davranışı bekler. Yumuşak ses tonlu, sakin Terazi erkeğinin his yönü oldukça kuvvetlidir. Partnerinden sürekli olarak tatlı sözler duymak ister.

Terazi burcu erkeği dengelidir ve konuşma yeteneği çok yüksek olan kişidir. Tüm bu özellikleri ile kadınların kolayca beğenisini kazanır. En çok beğenilen erkeğin Terazi burcundan çıkmasına şaşmamalı. Aşk Terazi burcu erkeği için oldukça önemlidir ve kadınların ruhundan gayet iyi anlar. Yine de Terazi burcu erkeğinin çok çapkın olduğunu söylemekte fayda var. Birlikte olduğu kadını bir süre sever ve elinden geldiği kadar mutlu eder. Daha sonra değişik maceralara atılır. Birlikte olduğu kadın hoş, cazibesi yüksek, güzel ve şık ise Terazi burcu erkeğini belki de, ömür boyu yanında tutabilir.

Terazi burcu erkeğinin aşk hayatı

Terazi burcu erkeği paraya fazla değer vermez ancak güzelliklerinde para ile elde edileceğinin farkındadır. Bu nedenle tutkulu bir ilişki içerisinde sınırsız para harcayabilirler. Her masrafı üstlenmek ister.

Terazi burcu erkeği evlilik hayatında hiçbir zorluk çekmez. Zaten evcimen özelliklere sahiptir. Eşiyle beraber hayatlarının mükemmel olması için çalışmak ister. Konfora ve güzelliğe düşkün olduğu için bu konuda para harcamaktan da geri kalmazlar.

Terazi burcu erkeği aşk. Terazi burcu erkeğinin aşk hayatı.