Terazi Burcu Yükseleni

Yükselen burcu Terazi olan kişiler, burçlar kuşağının en sevimli, en içten burcudur. Hemen herkes ile uyumlu olabilir, anlaşamadığı insan yok denecek kadar azdır. Fazla duygusaldır ve çevresel telkinlerden kolayca etkilenebilirler. Dürüsttür, yalandan ve dolandan nefret ederler. İyimser davranır, her olaya iyi tarafından bakmaya çalışır. İçten davranır, yapmacık hareketli yoktur. Yükseleni Terazi olan kişilerin belki de negatif tek özelliği bir olaya farklı farklı açılardan bakmalarıdır. Kararsızlık, yükselen burcu Terazi olan kişilerin olumsuzluklarından birisidir.

Yükseleni Terazi olanlar oldukça yetenekli ve yaratıcı kişilerdir. Uyum içerisinde olan ve göze güzel görünen her şeye düşkünlükleri vardır. Resim, heykel ve müzik konusunda oldukça yeteneklidir. Bir konu üzerinde bağlı kalmamaları yüzünden, giriştikleri çoğu işte başarısız olabilirler, yetenekleri olmasına rağmen. Yükselen burcu Terazi olan kişiler sosyal hayata ve kişisel zevklerine düşkündür. Ortaklık ve uyumlu ilişkiler yükselen Teraziler için olmazsa olmazlar arasında bulunur. Er ya da geç toplumda dikkat çeken, üst sınıf insan olmayı başarırlar.

Terazi burcu yükseleni. Terazi burcu ile koç boğa ikizler yengeç aslan başak terazi akrep yay oğlak kova balık burcu yükseleni hesaplama.
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!