Terazi Burcu Aralık 2018

Terazi Burcu Aralık 2018

Terazi Burcu Aralık 2018 İş

Yılın son ayı olan Aralık ayında, sizin müdahale etmeniz gereken işler önünüze çıkacak. Bu işler konusunda başarılı olacaksınız ancak, her zamanki gibi çaba sarf etmeniz gerekecek. Gün içerisinde yaptığınız işleri, artık istekleriniz doğrultusunda yapacaksınız. Aralık 2018'te maddi anlamda güçlü olmak isteyeceksiniz ve sürekli olarak para kazanmanın yollarını arayacaksınız. Bu anlamda, Mars ve Plüton'un enerjisi üzerinizde olacak. Daha önce aklınızda olan, ancak hayata geçiremediğiniz projelerinizi bu dönemde hayata geçirebilirsiniz.

Aralık 2018'te bazı projeleri ve planları değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu duruma müdahale etmek yerine, evrenin size sunduğu fırsatların farkına varmalısınız. Önünüze çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışın. Bu dönemde, ailenizle iş konusunda, daha önceden var olan sorunlar varsa çözüme kavuşabilir ve başarılı olabilirsiniz.

Jüpiter, şans gezegeni olarak bilinmektedir ancak bu dönemde size bazı sıkıntılar getirebilir. Cesaretli davranacaksınız ve girişimci olacaksınız. Olumlu etkiler sergileyeceksiniz. Yaşanabilecek her durum, sürekli olarak değişmeye açıktır. Bu durum canınızı sıkmasın. Her şey değişebilir. Yaşanacak her değişim, beraberinde güzellikleri de getirecektir.

Aralık 2018'te, iş konusunda lider özellikler sergileyeceksiniz ve bu durum sizin iş hayatınızda daha başarılı olmanızı sağlayacak. Çalışma hayatınızda, zaman zaman gereğinden fazla tepkiler gösterebilirsiniz. Yaratıcılığınız ön plana çıkacak. Hayatınıza, iş konusunda tecrübeli kişiler girebilir ve bu kişiler size projeleriniz konusunda yardımcı olabilir. Finansal konularda başarılı olacaksınız ve istediğiniz paraya kavuşacaksınız. Kazandığınız parayı akıllı bir şekilde kullanacaksınız.

Terazi Burcu Aralık 2018 Aşk

Aralık 2018'te aşk hayatınız fazlasıyla yoğun olacak. Aynı durum sosyal yaşantınıza da yansıyacak. Yeni insanlar ile tanışabilirsiniz ve bu kişiler daha güçlü olmanızı ve daha çekici olmanızı sağlayacak. Entelektüel ve sosyal anlamda fazlasıyla hareketli kişilerden hoşlanabilirsiniz. Felsefi ve akılcı konuşmalar, aşk hayatınızda önemli etkilere sahip olacak.

Mars, Aralık 2018'te sosyal anlamda hareketli olmanızı sağlayacak. Bulunduğunuz ortamlar her zamankinden daha hareketli olacak. Enerji seviyeniz oldukça yüksek ve durmak nedir bilmeyeceksiniz. Sosyal ortamlarda bu kadar yoğun olmanız, karşı cins tarafından dikkat çekmenizi sağlayacak. Sosyal çevrede size rakip olacak başka bir kişi daha yok.

Aralık 2018'te karşı cins size hayranlık duyacak. Yeni aşklar gündeme gelecek. Kültürel aktivitelerde yeni insanlar ile tanışacaksınız. Bu kişilerden bazıları ile duygusal anlamda yakınlaşacaksınız. Aşk konusunda fazlasıyla cesur olacaksınız ancak dikkatli olmanızda yarar var. Yaratıcılığınız, aşk hayatınıza doğrudan etkide bulunacak. Aşk hayatınız, Aralık 2018'te eğlenceli ve hareketli olacak.

Terazi Burcu Aralık 2018 Sağlık

Aralık 2018'te birtakım sağlık sorunları yaşayabilirsiniz ancak bu durumda kendinizle ilgilenemeyecek, yakın çevrenizdeki kişilerin rahatsızlıkları ile ilgileneceksiniz. Uzun süredir var olan kronik bir rahatsızlığınız varsa bu dönemde kesin bir sonuca kavuşabilirsiniz.

Aralık 2018'te daha sağlıklı olmak istiyorsanız, ne yediğinize ve ne kadar yediğinize dikkat edin. Aşırıya kaçmak sizin için iyi olmayacaktır. Sinirlerinizi bozan durumlardan ve ortamlardan uzaklaşın. Bu durum tansiyon sorunu yaşamanıza neden olabilir. Sportif faaliyetlere katılmak size iyi gelecektir.

Terazi Burcu Aralık 2018. Terazi Burcu Aralık 2018 Yorumu. Terazi Burcunun Aralık ayı burç yorumları nedir? Aralık 2018 Terazi Burcu Burç Yorumu
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!