Terazi Burcu Günlük Fal

23 Ekim 2014 Perşembe Terazi Burcu Günlük Fal:

Terazi Burcu Günlük Fal Hürriyet

Finansal veya yaratıcılık gerektiren işlerinizde dönüm noktası denebilecek olaylar yaşayabilirsiniz. Ya da bazı konulara bakış açınız tamamen değişebilir. Seçenekleriniz geçmişte karşılaşmış olduklarınızla bağlantılı veya benzeri olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Gece yarısı itibariyle Akrep burcunda meydana gelen parçalı güneş tutulması ve yeni ay, özellikle Akrep burcunun ilk 6 günü doğanları(aynı şeyleri ülkemiz açısından da değerlendirmeye almalıyız. Ne de olsa tutulma ve yeni ay, ülkemizin güneşinin tam derecesinde olmasa bile yakın derecesinde gerçekleşiyor) başta olmak üzere, hepimizi harekete geçmeye ve yenilenmeye zorlayabilir. Aslında tutulmalar önemli krizler, doğada hareketlilik ve değişim dönüşüm anlamına gelmesine rağmen, bu tutulma ve yeni ay daha olumlu etkileri de devreye sokabilir. Ortaya çıkan bilgiler ve haberler gelişimi destekleyebileceği gibi Venüs’ün olumlu açısı ilişkilerin beslenmesi ve birbirine kenetlenme açısından önem taşıyor. Olumlu etkileşimler özellikle ilişkilerde dürüstlüğü körükleyebilir. Aşk hayatını veya sevgi temalı ilişkileri ilgilendiren konularda itirafları gündeme getirebilir. Ancak, Neptün’ün olumlu katkısı nedeniyle, aşırı iyimserlik ve yüksek sevgi ortaya çıkartan açılar, belirsizliklere rağmen harekete geçmeyi körüklerken, gizli kapaklı işleri perdeleyebilir. Aşırı iyimser bakış ön plana çıkabilir ve yanlış adımlar atılabilir. EN ÖNEMLİ KISIM: Yarım kalmış ya da ucu açık bırakılmış mevzular tamamlanıyor ve yeni bir sayfa açılıyor. Ancak, geçmişe bağlı hareket etmeli ve bir süre önce meydana gelmiş olayları hatırlamalıyız. Bu durumda gayretlerimizin sonuçlarını almaya başladığımızı ve çalışmalarımızdaki yaratıcılığı ya da zekayı görebiliriz. Bu esnada, hangi konularda bazı tohumlar atıyor ya da temeller hazırlıyorsak, önümüzdeki günlerin ya da ayların bu zemin üzerinde şekil alacağını hatırlamamızda fayda var. Yani dikkatli ilerleyene olumlu, acele veya plansız giden için olumsuz bir tutulma. Ne diyelim; herşeyin hayırlısı gelsin… Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel Not: Tutulma etkisi 1,5 aylık süreç başta olmak üzere bir yıl devam ediyor. Tutulmanın burcunuza etkisini 19 Ekim tarihli Pazar yazımdan http://sosyal.hurriyet.com.tr/Yazar/86/Niobe-Asli-Temel/77841/Enerji-yenileniyor linkinden okuyabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Fal Milliyet

Yeni başlangıçlar konusu bir hayli hareketli gözüküyor. Özellikle ilişkiler konusunda yeni bir sayfa açabilirsiniz. Sağlığa ve bedene dair alanlarda yeni alışkanlıklar ve kararlar gözüküyor. Görünüşünüzle ilgili değişiklikler olabilir. Alış verişe çıkabilir, saç şeklinizi değiştirebilirsiniz. Spora başlamak için uygun bir gündesiniz.

Terazi Burcu Günlük Fal Sabah

Enerjinizi doğru kullanmalısınız. Önünüze çıkabilecek engellere dikkat etmeli ve adımlarınızı dikkatli atmalısınız. Bugün iletişim konularında istediğiniz performansı yakalayamayacak olmanızdan çevrenizi suçlamak yerine eski hatalarınızı yinelememelisiniz. Her şeyi zamana bırakmalısınız..

Terazi Burcu Günlük Fal Posta

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Günlük Fal Vatan

Yatırım yapıp yapılmış yatırımların sonuçlarını almak, zam isteyip kazanç kaynağınızla ilgili düşünmek, yenilerini hayatınıza katmak için elverişli önümüzdeki birkaç hafta. Bugün toplulukları etkileyen bir enerjidesiniz. Terazi Burcu

Terazi Burcu Günlük Fal Takvim

SİZİ doğru yönlendirecek rüyalar görmeye hazır olun. Bu rüyalar uyarıcı nitelikte olacak. Bu ara maneviyata biraz daha yönelmelisiniz.

Terazi burcu günlük fal. 23 Ekim 2014 Perşembe Terazi burcunun günlük falı.
23 Ekim 2014 Perşembe Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları:

20 - 26 Ekim Haftası: Tarot kartlarınız: Araba - Dünya - Ölüm Bir yenilenme döneminden geçiyorsunuz ve her sey zor ve imkansiz görünecek. Is: Isler çok iyi gi...

20 - 26 Ekim: Bu hafta burcunuzdaki gezegen birikimi gözleri sizin üzerinize çekerken, kişisel planda önemli değişiklikler yapmaya devam edebilirsiniz. Olayları daha iyi yöne...

Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!