Terazi Burcu Günlük Fal

Bugün hedefleri tutturma konusu sizi bir hayli meşgul edeceğe benziyor. İşe dair hedeflerinize ulaşma konusunda çok tutkulusunuz. Bu tutkunuz sayesinde zor işlerinizi halledebileceksiniz. Gün içinde anneye dair konularda gelişmeler olabilir. Ailenize dair sorumluluğunuz artabilir. Ancak pekte şikayetçi gözükmüyorsunuz.

Terazi Burcu

Terazi Burcu Günlük Falı sabah gazetesi yorumu

Partnerinizle gereksiz nedenlerle tartışmanın size yerer getirmeyeceği bir gündesiniz. Detaylara ne kadar gömülürseniz o kadar zor çıkacaksınız. Hataları artık küçük küçük noktaları ile değil, en geniş şekliyle görün. Çözüme daha kolay ulaştığınızı göreceksiniz. Çevrenizdeki gerilimden bu şekilde sıyrılacaksınız.

Terazi Burcu Günlük Falı hürriyet gazetesi yorumu

Yeni bir iş birliği, iş ya da ilişkiden en fazlasını umabilirsiniz. Zira, bu sefer bulunduğunuz nokta tam da ihtiyacını duyduğunuz yer olacak. Şahsi bilgilerinizi diğerleriyle paylaşmamanızda fayda var. Başladığınız işleri bitirmelisiniz. Duygusal konuları bir kenara bırakmalısınız. Zira imajınızı korumanız, başkalarının sizi nasıl gösterdiği değil, ortaya koyduğunuz performansla ilgili. Dikkatli ilerlemeniz gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Sanatsal, kişisel, ticari, profesyonel veya duygusal içerikli harika fikirleriniz olabilir. Bu fikirleri pratiğe dökmeniz durumunda hayranlık kazanacağınız veya takdir görebileceğiniz günlerdesiniz. Enerjinizi neler yapabileceğiniz üzerine konuşmaya harcamak yerine, neler yapabileceğinizi göstermeye harcamanız daha doğru olacaktır. Yapma ve ortaya koyma zamanı! Ancak, aceleci veya tahammülsüz olabiliriz. Karar alırken dikkatli tartmak gerekebilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Terazi Burcu Günlük Falı güneş gazetesi yorumu

Aşk konusunda yaşadığınız ümitsizlikten bir an önce kurtulmalısınız. Aksi halde hayli şanslı olduğunuz bu dönemde özel yaşamanızda tek bir değişiklik olmadan geçip gidebilir. Üzerinde çalıştığınız projeyle ilgili olarak daha kısa vadede çözümler gerekiyor. Adım, adım ilerleme yolunu seçin.

Terazi Burcu Günlük Falı takvim gazetesi yorumu

İŞ değişikliği isteyen Teraziler, biraz daha sabırlı olmanızda fayda var. Bir anlık kararla hareket ederseniz pişmanlık yaşayabilirsiniz.