Terazi Burcu Kadını

Terazi Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Terazi burcu kadını fiziksel olarak gerçekten çekici bir yapıya sahiptir. Saçları yumuşak ve dalgalıdır. Gözleri dikkat çekecek kadar parlak ve ufak burun yapısına sahiptir. Ağız yapısı oldukça biçimli ve genellikle küçüktür. Boyun yapısı ise zarif ve dikkat çekicidir. Kilo sorunu olmayan Terazi burcu kadınlarının yüz hatları genellikle incedir. Terazi kadınları genel olarak orta boyludur. Canlı ten rengine sahiptir. Genel olarak orantılı vücut hatlarına sahiptir. Giyim konusunda oldukça iyi seçimler yapar ve modayı takip ederler.

Terazi Burcu Kadını Genel Özellikleri

Terazi Burcu Kadını: Terazi burcu kadını güzel, estetik duygusu gelişmiş, yaşama sevinci üst seviyede olan, son derece cazibeli ve uyumlu karakteri ile dikkat çeken kadındır. Hoşsohbet bir karaktere sahip olduğunu söylemek gerekir. Değer verdiği insanların fikirlerini sormaktan hoşlanır. Gerçekten iyi bir huya sahiptir ve güzel olan her şeye değer verir, keyif alırlar.

Terazi Burcu Kadını

Terazi burcu kadınının güzellik anlayışı oldukça üst seviyededir. Bu anlayışın sadece kendisine has olduğunu söylemek gerekir. Moda olan davranışları değil, kendine özgü davranışları ve konuşma tarzı ile ön plana çıkarlar. Yapmacık hareketlerden ve davranışlardan hoşlanmazlar.

Terazi burcu kadını için maddiyat, burcunun erkeğine göre daha değerlidir. Maddi güce sahip olmak ister ve bu gücün aslında, düşkünü oldukları güzelliğe ulaşmada yardımcı olacağını iyi bilir. İstedikleri güzelliğe ancak maddi gücü ellerinde bulundurduklarında ulaşabilirler. Bunun haricinde para konusuna fazla önem vermezler.

Terazi kadını her zaman rahat ve keyifli yaşamaktan hoşlanır. Zorluklar, engeller ve kısıtlamalar Terazi burcu kadınına göre değildir. Hazırcı olduğunu söylesek yanılmış olmayız. Önlerine gelen her şey hazır olmalı, o hiç uğraşmamalıdır. Detaylı ve zor işler ile uğraşmak yerine, estetik yönü ile ilgilenirse daha mutlu olur ve daha verimli işler yapar.

Terazi burcu kadınının neşesi her zaman için üst seviyededir. Etrafına neşe saçar ve insanları eğlendirir. Yine de hassas ve kırılgan bir yapıya sahip olduklarını bilmelisiniz. Son derece duygusal bir karaktere sahiptir. Duygusal olmaları, hayatlarının her alanında kendisini gösterir, değerlendirmeden harekete geçmeye ya da yorumlamaya.

Terazi burcu kadını için önemli olan şey kendisinin bir konu hakkında ne bildiğidir. Bu konuda hislerine gerçekten güvenir ve önem verir. Terazi burcu kadını doğru bildiğini uygulamaktan asla vazgeçmez. Bu konuda kısıtlanmaktan da asla ama asla hoşlanmaz.

Terazi Burcu Kadını için özgürlük her şeyden önce gelir. Ne olursa olsun asla kısıtlanmaya ve özgürlüğünün elinden alınmasına tahammül edemez. Bu durum hayatının her alanında böyledir. Aşk, aile ve arkadaş. Bu konuda birçok tartışmaya girmeye hazırdır.

Terazi burcu kadını insanlar tarafından kolayca fark edilen bir cazibeye sahiptir. Hatta sahip oldukları cazibe dayanılmaz seviyelere çıkabilir. İnsanların kendisini sevmesini ister ve buna sahip olduğunda kendisi de ona göre davranır.

Terazi burcu kadını sevdiği insanlar için her şeyi yapmaya hazırdır. Hiçbir fedakarlıktan kaçınmazlar. Ancak bu durum kimi zaman haksızlığa uğramalarına neden olabilir. İyiliğe bu kadar istekli olmaları, insanlar tarafından suistimal edilebilir. Bu nedenle dikkatli olmaları gerekir.

Terazi Burcu Kadını Aşk

Terazi Burcu Kadını Aşk

Terazi burcu kadını, tam anlamıyla romantik ve çapkın bir kadındır. Yalnız olmaktan nefret eden Terazi burcu kadınının hayatında daima bir erkek olur. Sevse de sevmese de. Ancak doğru partneri buldukları zaman gerçekten sadık ve kıskanç olurlar.

Terazi burcu kadını aşk hayatında sonsuz aşkını her zaman için vermeye hazırdır. Romantik anlar yaşamaktan hoşlanır. Uzun süre kur yapmak onlara göre değildir. Hoşlanıyorsa bunu her türlü belli eder. Flört etmekten keyif alırlar. Terazi burcu kadınının özgürlüğüne düşkün oluşu aşk hayatına da yansımıştır.

Terazi burcu kadınının olumlu özellikleri

Terazi burcu kadınının olumlu özellikleri arasında; en dikkat çekici olanları entelektüel olması ve uyumlu olmasıdır. Her duruma ve her olaya uyum sağlamasını iyi bilir. Sosyal, realist, nazik ve sevgi doludur. Zarif bir kişiliğe ve görünüme sahiptir. Adaletli ve hırslıdır.

Terazi burcu kadınının olumsuz özellikleri

Terazi burcu kadınının olumsuz özellikleri arasında; kararsız olması herkes tarafından fark edilen özelliğidir. Sevdikleri zaman kıskanç olabilir. Bağımlılık düşkündür ve tembel bir kişiliğe sahiptir. Zevkine aşırı düşkün olması kimi zaman olumsuzluk olarak gösterilebilir. Eleştiri yanı fazladır.

Nasıl erkeklerden hoşlanır?

Terazi Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır

Terazi burcu kadını hoşgörü seviyesi yüksek, oldukça sevimli ve içten erkeklerden hoşlanır. Kötümser olmayan, iyimser erkekler dikkatlerini çeker. Israrcı ve inatçı olmayan erkeklerden hoşlanır. Duygusal ve romantizmden hoşlanan erkekler ilgilerini çeker. Sert olmayan, maço davranışlar sergilemeyen ve kendisine tahammül edecek erkeklerden hoşlanır. Fiziksel olarak ise kendisine bakmaya özen gösteren, yakışıklı erkeklerden hoşlanır.

Nasıl etkilenir?

Terazi Burcu Kadını Nasıl Etkilenir

Terazi burcu kadınını etkilemek istiyorsanız öncelikle uyumlu bir davranış sergilemeniz gerekiyor. Öncelikle onunla dost olmaya çalışın. Giyim konusunda oldukça çekici seçimler yapmalı ve bakımlı olmalısınız. Romantizmden uzak bir erkekseniz hiç şansınızın olmadığını bilin. Güzel konuşmaya dikkat edin ve etkileyici konuşun, terazi kadınları argo kelimeler kullanılmasından hoşlanmazlar. Ona uyum sağlayın. Geçmişinizin hala üzerinizde etkisi olduğunu hissettirmeyin.

Nelerden hoşlanır?

Terazi burcu kadını sanatsal bir ruha sahiptir, bu nedenle sanat ile ilgili olan her şey ile ilgilenmekten hoşlanır. Özellikle müzik vazgeçemeyecekleri bir noktadır. Sosyal olarak aktif bir hayatı vardır ve arkadaşları ile birlikte vakit geçirmekten, eğlenmekten hoşlanır. Konuşmayı ve dinlemeyi seven Terazi burcu kadını sohbet etmekten hoşlanır.

Hediye seçimi

Terazi burcu kadınına hediye almak istiyorsanız takı ve mücevher alabilirsiniz çünkü Terazi kadını bu takılara aşırı derecede düşkündür. Sosyal hayatında aktif olan Terazi kadınına gece çantası veya güzel topuklu bir ayakkabı alabilirsiniz. Parfüm alarak cazibesine katkıda bulunabilirsiniz. Terazi burcu kadını ile evli olanlar ise ipek gecelik alabilirler. Ayrıca evleri için hoş aksesuarlar hediye edebilirsiniz.

Terazi burcu Kadını. Terazi burcu kadınının fiziksel ve genel özellikleri. Olumlu ve olumsuz yönleri. Burçlarla uyumu, nelerden hoşlanır? nasıl erkeklerden hoşlanır, nelerden etkilenir.