Terazi Burcu Ekim 2017

Terazi Burcu Ekim 2017

Terazi Burcu Ekim 2017 İş

Sevgili Terazi burcu, Ekim 2017'de iş ve kariyer hayatınızla ilgili sizi takdir etmemiz gerekecek bir nokta var ve o da cesaretiniz ve çalışma azminiz. Yaptığınız işten genel olarak zaman zaman sıkılıyor olmanıza rağmen daima sorumluluklarınızın bilincinde hareket ediyorsunuz. Aslında iş ve kariyer hayatınızda tam bir profesyonel olduğunuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Sizde ki tek eksiklik belki de başarıya uzanacak olan o adımı atamıyor olmanız.

Ekim 2017'de kendinize her zamankinden biraz daha fazla güveneceksiniz. İş ve kariyer hayatınızdan keyif almaya başladığınızda hemen her şeyin yolunda gitme olasılığı ise oldukça yüksek. Sorumluluklarınızın artacağı zamanlar olacak. Özellikle de hem iş hem de özel hayatınızı bir arada yürütmekte zorluk çekebilirsiniz. Üzerinizdeki gerginliğin bir yandan haklı sebebi olabilir ancak diğer yandan anlamsız olduğunu da söyleyebiliriz.

İş hayatınızdaki gerginliği ne olursa olsun özel hayatınıza yansıtmamaya çalışmalısınız. Zaten iş hayatınızda yolunda gitmeyen şeyler varken özel hayatınızı da zora sokarsanız kendinizi toparlamakta pek şanslı sayılmazsınız. Ekim 2017'nin son günlerinde ise sizden beklenen düzeyde çalışmalar yapacaksınız. Hedeflerinize aslında yavaş yavaş yaklaşıyorsunuz. Bazı şeyleri gözünüzde büyütmenize gerek yok.

Terazi Burcu Ekim 2017 Aşk

Terazi burcu, Ekim 2017'de sosyal ve aşk hayatınız bir arada ilerliyor. Birlikteliği olan Terazi burcu insanlarını uzun süredir geçirmedikleri kadar güzel günler bekliyor. Önünüzde mutlaka keyfini sürmeniz, tadını çıkartmanız gereken bir süreç var. Partneriniz olan kişiyle aranızda da herhangi bir sorun yaşanmaması ise aşk hayatınızın pastası olarak görülebilir.

Uzun süredir partneriniz olan kişiyle birbirinizi anlama konusunda yetersiz kalıyordunuz. Bu eksikliğin mutsuz günler geçirmenize neden olduğu ve belki de çok fazla bağlılık duyuyor olsanız dahi ayrılmayı düşünüyordunuz. Bu tarz olumsuz düşüncelerinizi uzunca bir süre rafa kaldıracaksınız. Geriye dönüp baktığınızda tartışmaları bir kenara koyarsanız mutlu ve huzurlu birlikteliğiniz olduğunu görebilirsiniz.

Terazi burcu, Ekim 2017'nin son haftalarına doğru yalnız olan kişilerin hayatlarında karmaşıklık olacak. Bunun nedeni ise Venüs. Venüs sayesinde size ilgi duyan veya sizin ilgi duyduğunuz kişi sayısı birden fazla olabilir. Bu süreç içerisinde mutluluğu ararken hatalı adımlar atabilirsiniz. Duygusal açıdan çöküntü yaşamak istemiyorsanız tercihler konusunda sabırlı olmalısınız. Genel olarak güzel bir aşk hayatınız olacak.

Terazi Burcu Ekim 2017 Sağlık

Terazi burcu, Ekim 2017'de dinlenmeye çok fazla ihtiyaç duyacaksınız ancak bunun pek mümkün olmayacağını söyleyebiliriz. Kendinize yeteri kadar zaman ayırmadığınızda üzerinizdeki baskı artıyor ve zihinsel olarak fazlasıyla zorlu günler geçiriyorsunuz. Stresli olduğunuz zamanlarda baş ağrılarınız artabilir. Sağlığınız ve sizin mutlu olmanız için ne gerekiyorsa onu yapın Terazi burcu.

Terazi Burcu Ekim 2017. Terazi Burcu Ekim 2017 Yorumu. Terazi Burcunun Ekim ayı burç yorumları nedir? Ekim 2017 Terazi Burcu Burç Yorumu
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!