Terazi Burcu 2016

Terazi Burcu 2016 Falı

Terazi burcu, 2016 yılının gelmesiyle beraber iletişim yeteneğinizi en üst seviyede kullanmaya başlayacaksınız ve bu durum ikili ilişkiler konusunda sizi fazlasıyla şanslı kılacak. Yıl içerisinde pek çok konuda gelişim ve değişim göstermeye başlayacaksınız. Bunun iyi yönde olacağından emin olabilirsiniz. Hayatınızın ilerleyişinden keyif alacak, eğlenceli bir yıl geçireceksiniz. Sizdeki değişim aşk, iş, eğitim ve özel hayatınıza direkt olarak ektilerde bulunacak.

Hayatınızın hemen her bölümünde ilgi göreceksiniz. Bazılarınız bu duruma geride bıraktığımızın yılın son aylarında alışkanlık edinmiş durumda. Hem iş hem de aşk hayatınızda üzerinizdeki etkileri doğru anlamda kullanmaya başlayacaksınız ve arzu ettiğiniz ilerlemelere sahip olabileceksiniz. Yıl içerisinde hayatınızın gidişatına istediğiniz gibi yön verebilirsiniz. Sizi mutlu etmeyen, kısıtlandığınızı düşündüğünüz alanlarda çözüm bulabileceksiniz.

2016 yılında net olacaksınız Terazi burcu. Özellikle kararlar konusundaki netliğiniz, ilerleme yaşadığınız kısımlarda zorlanmamanızı sağlayacak. Kontrol sizin elinizde olacak. Tersine giden hemen her şeyi değiştirmeyi başaracaksınız. Özellikle aşk hayatınızda size sıkıntı yaratan durumları kolaylıkla çözeceksiniz. Satürn de size destek çıkıyor olacak. Güzel bir yıl sizi bekliyor Terazi burcu, tadını çıkartmaya ve keyif almaya bakın.

Geride bıraktığımız yıl içerisinde dengeyi kurmakta zorlanıyordunuz ancak bu yıl işler biraz daha kolaylaşacak gibi görünüyor. Kişiliğiniz güçlü olmasına rağmen daha da gelişim göstereceksiniz. Uyumlu olmayı başaracak, insanlarla aranızdaki bağları kuvvetlendireceksiniz. Hem iş hem de aşk ilişkilerinizde sağlamlık gözlenecek. Hedeflediğiniz ve hayalini kurduğunuz noktaya ulaşmanızı sağlayacak çok önemli fırsatlar olacak.

Terazi Burcu 2016 İş Hayatı

Terazi burcu, 2016 yılı aslında geride bıraktığımız yılın size kazandırdıklarının artarak geleceği bir yıl olacak ve bu da demek oluyor ki, kariyer yaşantınız tahmin ettiğinizden de iyi konumlara gelebilir. Bu yıl başarılarınız çoğalacağı gibi hedef ve planlarınızın da karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Özellikle finansal durumunuzda yaşamış olduğunuz kısıtlamalar, bu yıl yaşanmayacak gibi görünüyor.

Rahat olacak, rahat ilerlemeler kaydedecek ve arzu ettiğiniz başarıya ulaşacaksınız. Bu yıl önemli olan hem üstünüz hem de çalışma arkadaşlarınızla uyumlu iş birlikleri kurmak. Sorumluluklarınız ne kadar fazla olursa olsun, üstesinden gelmeyi başarıyorsunuz ancak grup çalışmalarının size kazandıracaklarını da göz ardı edemezsiniz. Yıl içerisinde yapacağınız verimli çalışmalar sonucunda terfi alabilir ya da daha iyi koşullara sahip bir şirkette çalışmaya başlayabilirsiniz.

Terazi burcu, 2016 yılında Jüpiter sizi iş konularında ve fırsatlar açısından etkiliyor olacak. Karşınıza hiç beklemediğiniz fırsatlar çıkacak. Bazılarınız tecrübesizliğinden dolayı iş geliştirmekte zorlanıyordu ve haliyle fırsatları da değerlendiremiyordu. 2016 yılında bu durum tersine dönmeye başlayacak. Fırsatları değerlendirecek, finansal olarak güçlenecek ve yeni hedefler konusunda rahatlayacaksınız. 2016 yılında güç sizin elinizde olacak.

Terazi Burcu 2016 Aşk Hayatı

Terazi burcu, 2016 yılında hem iş hem de aşk hayatınızın size sunacaklarıyla, zihinsel açıdan rahat bir yıl geçireceksiniz. Bu nedenle süregelen birlikteliğiniz konusunda daha net olabilirsiniz. Zaman zaman kafanızın karışması, duygusal olarak zorlanmanıza neden oluyordu. Bu yıl da kafanızın karışık olduğu dönemler olacak. Özellikle, daha önce birliktelik yaşadığınız kişiyle tekrardan karşılaşabilirsiniz.

2016 yılı, yalnız olan Teraziler için güzel bir yıl. Bazılarınız ciddi birlikteliklerden uzak görüntüler çizmekte, bazılarınız da artık aşk hayatında ciddiyet olması için uğraş vermekte. Aşk hayatınızın nasıl olmasını istiyorsanız, öyle de olmasını sağlayacaksınız. Her anlamda bolca fırsatlarınız olacak. Birlikteliğinizle ilgili düşünceleriniz bir hayli farklılaşacak. Daha önce yaşamış olduğunuz duygusal kırgınlıkların da üstesinden gelebileceksiniz.

Çekiciliğiniz ve cazibeniz artacak, bunların yanına iletişim yeteneğinizi de eklersek, dayanılmaz olacaksınız Terazi burcu. İstediğiniz kişiyle, istediğiniz şekilde yakınlaşmayı başaracaksınız. En önemlisi güven vereceksiniz. Farklı arayışlar içerisindeyseniz, karşınızdaki kişinin beklenti açısından derinlere inmesine izin vermeyin. Birlikteliğiniz olsun ya da olmasın, şans sizden yana olacak.

2016 yılında süregelen birlikteliğinizde de zaman zaman sorunlar yaşanabilir. Fazlasıyla kısıtlandığınızı düşüyor olabilirsiniz. Bu durumu partnerinizle konuşup, çözüm yolları aramalısınız. Şartlar istediğiniz gibi olmadığı takdirde de ayrılık kaçınılmaz olabilir. Size zarar veren bir ilişkiniz var ise, sonlandırmayı bilmeniz gerekiyor. Bir kişiye takılı kalabiliyorsunuz Terazi burcu. Bu durumun size zarar verebileceğini unutmayın.

Terazi Burcu 2016 Sağlık

Terazi burcu, 2016 yılında hayli hareketli bir yıl sizi bekliyor olacak. Yıl içerisinde ihtiyaç duyacağınız en önemli şey, enerjiniz. Sıkıntılarla baş etmek ve sağlığınızla ilgili sorun yaşamak istemiyorsanız, enerjinizin düşmesine izin vermemelisiniz. Sağlığınızı önemseyin. Zaman zaman umursamaz davranışlarınız oluyor ve bu da size zarar verebiliyor. Genel olarak sağlığınız iyi durumda ancak yine de dikkatli olmalısınız.

2016 yılında süregelen rahatsızlığınızla ilgili olumlu veya olumsuz gelişmeler yaşanabilir. Bu nedenle rutin olarak kontrollerinizi yaptırmanız gerekiyor. Siz üzerinize düşeni yapar, yediklerinize ve içtiklerinize dikkat eder, düzenli olarak spor yapmaya çalışır ve en önemlisi boş zamanlarınızda hem zihinsel hem de fiziksel olarak dinlenmeye zaman ayırırsanız, sağlık açısından sıkıntı yaşamazsınız.

Terazi burcu 2016. Terazi burcu 2016 falı. Terazi burcu 2016 aşk hayatı ve burç yorumu.
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!