Terazi Burcu Günlük Fal

İşe dair sorumluklarınız açısından önemli bir gün olabilir. Kariyer ve iş konularında biraz hassas davranabilirsiniz. Özellikle üstlerinizle olan iletişiminizde duygusal tepkiler vermemeye çalışın. Beklentilerinizi rahat ve mantıklı şekilde ifade etmeniz daha yararlı olacak. Birikmiş işlerinizi bir an önce tamamlamaya çalışın.

Terazi Burcu

Terazi Burcu Günlük Falı sabah gazetesi yorumu

Aile ve sevdikleriniz önemli fakat, başarı size daha cazip gelecektir. . Maddi kaygılarınız, çevre ile olan ilişkilerinizde karmaşık duygular yaşamanıza neden olabilir. iletişim konusundaki yeteneklerinizi başarılı bir şekilde sergileyeceksiniz. İşinize yükselmek istiyorsunuz. Amacınıza uygun hareket etmelisiniz.

Terazi Burcu Günlük Falı hürriyet gazetesi yorumu

Kariyerinizi veya iş hayatınızı ilgilendiren özgün bir pozisyonda olabilirsiniz. İlerlemekten kokmayın! Hem iyi hem kötü olaylara açık bir gün. Özel hayatınızın iş yaşamınıza karışmasına izin vermeyin. Gerçekçi olmayan istekler nedeniyle ani tepkiler verebilirsiniz. Ancak, ani hareketlerden kaçınmanız gerekiyor. Bir ziyaret veya yüz yüze yapılacak bir konuşma bazı kararlar almanızda etkili olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Dün de belirttiğim gibi, gezegenler önümüzdeki iki üç hafta boyunca rüzgarı arkamıza alıp gideceğimiz yere varmamıza(ya da belli amaçlarımıza ulaşmamıza) yardım ediyor. Ancak, bu durum yolumuzun üzerinde bizi bekleyen engeller ya da bizzat bizi engellemeye çalışan kişiler olmayacağı anlamına gelmiyor. Örneğin, ilk olarak bugün ve yarın, bu tür kişiler karşımıza çıkabilir. Bu kişileri yok saymak yerine, politik davranarak ilerlememiz daha doğru olacaktır. Herşeyin olumlu ilerleyebileceği bir haftada olduğumuzu unutmayıp, ani tepkilerden kaçınmamızda fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Terazi Burcu Günlük Falı güneş gazetesi yorumu

Aşk konusunda yaşadığınız ümitsizlikten bir an önce kurtulmalısınız. Aksi halde hayli şanslı olduğunuz bu dönemde özel yaşamanızda tek bir değişiklik olmadan geçip gidebilir. Üzerinde çalıştığınız projeyle ilgili olarak daha kısa vadede çözümler gerekiyor. Adım, adım ilerleme yolunu seçin.

Terazi Burcu Günlük Falı takvim gazetesi yorumu

İŞ değişikliği isteyen Teraziler, biraz daha sabırlı olmanızda fayda var. Bir anlık kararla hareket ederseniz pişmanlık yaşayabilirsiniz.