Terazi Burcu 2014 Falı

Bu yıl maddi açıdan oldukça iyi geçecek. Yılın genelinde, Akrep burcunda olacak olan Jüpiter sayesinde para konusunda oldukça iyi bir yıl olacak. Yeni fırsatlarla karşılaşmanız olası. Gelirinizde artış olabilir, bu sayede birikim yapabilirsiniz. Bireysel anlamda da duygularınız da gelişmeler söz konusu.

Kişiselliği, zekayı temsil eden Uranüs tüm sene boyunca Balık burcunda, altıncı evinizde olacak. Uranüs'ün günlük işlerinizdeki etkilerini hissediyor olmalısınız. Bu gezegenin neden olduğu sorunlar ve gecikmeler sizi pek şaşırtmayacak gibi.

Satürn, tüm sene boyunca on birinci evinizde, Aslan burcunda olacak. Bu gezegen, yaşamı kontrol eden katı kuralları ve fiziksel yaşamı temsil eder. Bu geçiş, hayallerinizi şekillendirmede, geliştirmede yardımcı olur. Yaşamınıza nasıl devam edeceğiniz konusunda, hedeflerinizin ne olduğu konusunda tekrar düşünmeye başlayabilirsiniz. Size uzak gibi görünen hayallere aslında o kadar da uzak değilsiniz.

2014 yılı boyunca Neptün, beşinci evinizde ve Kova burcunda olacak. Neptün, hayal dünyasına yakın duyguları temsil eder. Bu geçiş, gerçek olanla hayal olan arasındaki farkı görmeyi zorlaştırabilir. Yıl içerisinde aşkı yakalayabilirsiniz ancak karşılaştığınız kişiyi olduğundan biraz farkı tanıyabilirsiniz. Diğer yönden ise, bu geçiş size oldukça faydalı olacak. Sizi harekete geçirecek düşünceler bulmakta şanslı olabilir, duygularınızı derin yaşayabilirsiniz. Evlat sahibi iseniz, evlatlarınızın üstüne bu dönemlerde fazla titreyebilirsiniz. Çünkü Neptün bu konulara dikkat çekiyor.

Yay burcunda olan ve aynı zamanda üçüncü evinizde olan Pluto bu açısına devam ediyor. Etkisi az gibi görünse de, değişiklik konularında ve farklılık konularında oldukça güçlüdür. İletişim yetenekleriniz oldukça iyi durumda gelişecek bunun sizde farkında olacaksınız. Kasım ayında, ev değiştirme durumları gerçekleşebilir. Bu hem uzak bir yere de olabilir kısa bir yere de.

Yıl boyunca üç kez geri gidecek olan Merkür, olumsuzlukları meydana getiriyor. Merkür'ün geri gideceği, Mart, Temmuz, ve Kasım aylarında, önemli imzalar atmamaya, konuşmalarınızda daha dikkatli kelimeler seçmeye, daha az yolculuk yapmaya dikkat etseniz iyi olur. Hatta yolculuk yapmasanız daha iyi ancak, zorunlu yolculuklar gündeme gelebilir. Bu nedenle bazı zorluklarla karşılaşmaya hazırlıklı olmalısınız. Yeni anlaşmalar ve sözleşme imzalayacaksanız en ince ayrıntısına kadar okuduğunuza emin olmalısınız. Merkür'ün geri gittiği dönemler, daha önceki sorunları tekrar ele alma, tazelenme ve gözden geçirme açısından harika dönemlerdir.